Poháry ze Zámeckého parku

Mladší lepší starších !!!

22.9. se v Zámeckém parku v Lysé nad Labem uskutečnilo okresní finále přeboru základních škol v přespolním běhu.
Z naší školy se ho zúčastnila družstva starších žáků a žákyň /VIII. a IX./ a mladších žáků a žákyň /VII. třída a mladší/.

Na tratích od 1500 do 3000 metrů se lépe umístila obě mladší družstva, která obsadila 3. místa, obě starší družstva skončila na 5. místě.
Mezi jednotlivci /okolo 30 startujících/ získala 2. místo K. Juričová, třetí místa obsadili T. Domín a D. Šimon /IV. třída !!!/.

Vzhledem k věku našich startujících /4 x IV. a 2 x V. třída máme slibnou perspektivu do budoucích let.

Jaroslav Urban

Kdo z Vás bude mít čas, chuť a náladu , přijeďte v úterý ve 14:00 do Českého Brodu na Svatováclavský běh.

V neděli 3.10. se zúčastní vybraní žáci v Nymburce atletických vícebojů.

V sobotu 9.10. se přijďte ve 13:30 proběhnout okolo kounických škol se světovou rekordmankou Jarmilou Kratochvílovou !

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 23. 09. 2010 | 1976 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]