Plastová víčka

I v tomto školním roce sbíráme

Blíží se sběr starého papíru a víček. V týdnu od 2. do 9. 11. můžete opět nosit plastová víčka. Nezapomeňte na označení třídou. V loňském roce jsme za ně získali 2 220,- , a to hlavně díky bývalé III. třídě, která jich za celý školní rok přinesla nejvíc. Zatím jsme peníze ještě nepoužili. Uvidíme, jak se bude dařit letos.

Rozárka
Obě částky dáme dohromady a opět budeme hledat někoho, komu by pomohly. Pokud o někom víte, nenechávejte si to pro sebe. Děkujeme

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 05. 10. 2009 | 1859 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]