Lyžařský výcvik 2016

Informace pro účastníky

V letošním školním roce opět vyrážíme na lyžařský výcvik do Krkonoš. Hostit nás bude - stejně jako před dvěma lety - hotel Černá bouda na Černé hoře. Informace ohledně ubytování naleznete na adrese www.cernabouda.hotel.cz. V příloze pod článkem jsou ke stažení důležité dokumenty - pozornost věnujte zejména potvrzení bezinfekčnosti a seřízení lyží.

Odjíždíme v neděli 3. 1. ve 12.30 hod., sraz je u sladovny.

přihláška s prohlášením

Hotel Černá bouda

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 01. 01. 2016 | 3590 přečtení | Počet komentářů: 31 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]