Lumka

Zážitkový kurz V. třídy

Den první
Přestože předpověď počasí nebyla příznivá, přivítalo nás na Lumce sluníčko a vydrželo nám svítit až do večeře. Po rychlém ubytování a seznámení s instruktory jsme se pustili do nejen sportovních aktivit. Dnes se nám nejvíce líbil branball.

Den druhý
V noci se nad naším penzionem přehnala bouřka s deštěm, ale i přes tuto nepřízeň počasí jsme dnešní den začali rozcvičkou. Dopoledne jsme vyzkoušeli naši obratnost na nízkých lanových překážkách a odpoledne nás déšť a sníh vyhnaly do malé sklářské dílny k úžasné p. Laurinové. Večer patřil hře bingo v teple jídelny. Pokud zítra nebude pršet, čeká nás příprava večeře na ohni.

Den třetí
Dnes ráno nás z postele vytáhlo sluníčko a vydrželo nám svítit celý den. Dopoledne jsme se pokoušeli vymyslet slogan pro nového operátora a za odměnu si zahráli branball. Po obědě jsme pak lovili padouchy a zavítal k nám čaroděj. Pak už byl čas na přípravu večeře. Buřtguláš se nám povedl a všem chutnal.

[ Autor: Lucie Sladká | Vydáno dne 28. 04. 2015 | 2138 přečtení | Počet komentářů: 59 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]