Konkurzy na ředitele

ZŠ i MŠ

Rozloučení
Rozhodl jsem se po tomto školním roce ukončit své působení v ZŠ Kounice. Po zralé úvaze, dobrovolně, aniž by mě někdo nutil.
V kounické škole jsem od roku 1980. Byl jsem při tom, když nastupovali všichni mí současní spolupracovníci, pamatuji školu na zámku, kde se ještě topilo v kamnech, byl jsem u požáru v roce 1990, pamatuji stěhování do provizorních prostor.
Od roku 1993 jsem byl ředitelem. Školu jsem převzal před zrušením, měla 120 žáků, několik desítek kounických děti chodilo do škol v Českém Brodu. Školu se podařilo udržet, v roce 1999 postavit novou budovu, naplnit ji žáky, kvalifikovanými zaměstnanci i novým vybavením, postavit přístavbu a tělocvičnu, takže kounická škola patří mezi nejmodernější v širokém okolí a žáci nám díky neustále se zvyšující prestiži školy přibývají i z okolních obcí a měst. V současné době je jich 198 a navýšená kapacita školy zvládne i další očekávaný nárůst.
Měl jsem štěstí, že jsem byl u toho. Je ale samozřejmě ve škole ještě spousta věci, které se dají vylepšit, na kterých se musí pracovat, při tom už ale nebudu. Svému nástupci od září 2016 přeji spoustu nápadů a dostatek energie i trpělivosti k jejich realizaci.
Svým kolegům děkuji za spolupráci při upevňování dobrého jména školy a vedení obce děkuji za trvalou podporu při naplňování mých koncepčních záměrů.
Jindřich Domín

Konkurzy

Vyhlášení konkurzu na ředitele/ředitelku ZŠ Kounice

Vyhlášení konkurzu na ředitele/ředitelku MŠ Kounice