Konec dráhové sezóny!

Poslední kolo družstev v Houštce!

V průběhu roku 2012 od dubna do září proběhlo celkem 6 kol krajského přeboru B družstev v atletice mužů a žen. V barvách atletického oddílu Slavoj Český Brod nastoupilo celkem 8 současných a 8 bývalých žáků a příznivců naší školy. Tvořili jsme asi 2 třetiny brodského týmu. /Jako atletický kroužek nemůžeme v této oficiální atletické soutěži fungovat/.
Závody se uskutečnily o nedělích na krásném atletickém stadionu E. Zátopka v Houštce - Staré Boleslavi. Našimi soupeři byla družstva Čelákovic, Neratovic a Roztok. Muži obsadili 1. a děvčata třetí místo v celkovém pořadí.

Ze současných žáků měli 5 účastí T.Poslušná, M. Pagáč a M. Veselý, 4 x závodily N. Gajdaszová, N. Lisá a K. Kunešová 3 x A. Kadeřávková.
Z bývalých žáků měl šest účastí P. Hamták, 4 x závodili H. Urbanová, M. Polanecká, 3 x autor těchto řádků.

Všem děkuji za reprezentaci naší školy a zejména pak H. Urbanové a P. Hamtákovi za bezpečnou dopravu na tyto závody.

V dubnu 2013 pokračujeme !

V pátek 28.9. odpoledne proběhne v Českém Brodě tradiční Svatováclavský běh. Zvu všechny atlety na pěkné závody !

Ve středu 3.10. budeme bojovat s 20 žáky na přeboru ZŠ v přespolním běhu v Lysé n/L.

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 23. 09. 2012 | 1864 přečtení | Počet komentářů: 182 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]