Veřejnost

Inspirativní kavárna pro rodiče na téma "Jak se efektivně učit s dětmi"

Pozvánka na akci projektu, jehož součástí je i naše škola.

Základní škola Kounice si dovoluje pozvat všechny rodiče na akci projektu "Sdílené radosti a strasti škol ze správního obvodu ORP Český Brod".

Citováno ze stánek http://skoly-orp-cb.eu

"Na úvodní setkání z cyklu neformálních setkání rodičů s pedagogickými odborníky tentokrát na téma Jak se efektivně učit s dětmi, přijaly pozvání psycholožky Zuzana Kovaříková, Hana Žáčková a Hana Žáčková ml.

Nejprve nám Mgr. Zuzana Kovaříková společně s Mgr. Hanou Žáčkovou nastíní, kdy při školním neúspěchu můžeme vyhledat pomoc školního psychologa a kdy se obrátit na Pedagogicko psychologickou poradnu, třeba právě tu naši novou v Českém Brodě.

Největší prostor bude poskytnut PaedDr. et Mgr. Haně Žáčkové a formě domácí přípravy, jejíž nedostatky jsou často příčinou výrazného rozdílu mezi intelektovými schopnostmi a skutečnými školními výsledky žáků. Dozvíte se, jak naučit děti, jak se učit tak, aby jejich učení bylo efektivní. Jaké mohou zvolit techniky a strategie učení a jak mohou přistupovat k přípravě na jednotlivé školní předměty, jaké jsou techniky učení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a jak jim vhodně zvolený učební styl a metody pomáhají při zvládání školního učiva na základních a středních školách.

Vstup volný po předchozí registraci na e-mailové adrese mtumova@cesbrod.cz."

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 11. 11. 2016 | 1903 přečtení | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]