Dvě osmá místa z Jablonce

Matěj Veselý a Tomáš Martínek uspěli na mistrovství ČR žactva v hale!

Po dlouhých 16 letech / od účasti Táni Trpálkové/ se zúčastnili dva naši atleti - Matěj Veselý a Tomáš Martínek - M ČR v atletice žactva v hale 2.3. v Jablonci n/N.

Na mistrovství byli pozváni na základě letošních nejlepších halových výkonů - oba kolem 15. místa v republice.
Oba si v silné konkurenci zlepšili své osobní rekordy a obsadili ve svých disciplínách shodně 8. místo v České republice!

Výsledky :
800 m žáci - T. Martínek - 2:17,69
vrh koulí žáci - M. Veselý - 12,28

Oběma klukům blahopřeji k výbornému výkonu!
Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 02. 03. 2014 | 1813 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]