Sport

Další florbalový úspěch

Naše děvčata ze 4. a 5. třídy zvítězila v okresním kole Poháru základních škol

Dne 3. 11. 2016 se naše žákyně ze 4. a 5. třídy zúčastnily okresního kola Poháru základních škol ve florbalu.

Protože z Nymburska byly jediné přihlášené, stala se jejich soupeřkami děvčata z okresů Kolín a Kutná Hora. Celkem naše florbalistky sehrály 4 zápasy - a dokázaly ve všech zvítězit! Tím si zajistily postup do krajského kola této soutěže.

Moc děvčatům gratuluji a ráda bych je pochválila za příkladný přístup, neutuchající bojovnost a skvělou reprezentaci naší školy. Zároveň držím palce, aby se jim podařilo navázat na loňský úspěch, kdy v krajském kole skončily s medailemi na krku na krásném 3. místě.

Seznam hráček, které naši školu reprezentovaly (na fotografii shora zleva): Klárka Pokorná, Nikča Vaňkátová, Aura Tlamichová, Eliška Kantorová, Bára Svatošová, Anežka Heřtusová, Evi Dusová, Andulka Kremenčuková, Míša Forejtová a brankářka Týna Lhotská
Všechny výsledky zápasů najdete zde.

[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 05. 11. 2016 | 1863 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server