Bezpečnost dětí

Ranní příjezdy autem

Prosíme rodiče, kteří ráno vozí děti ke škole autem, aby pokud možno nezajížděli až na parkoviště, kde couvají mezi procházejícími žáky, ale aby k vystupování dětí z auta využívali prostor v zatáčce před parkovištěm.
Dalšími mnohem bezpečnějšími možnostmi jsou vysadit děti buď jihozápadně od školy u nového můstku přes potok, nebo západně od školy u kurtu na plážový volejbal. Obě cesty jsou velmi krátké a vedou stezkou mimo veškerý provoz.
Děkujeme za pochopení, jde nám hlavně o zdraví žáků během dostavby nové tělocvičny.
J. Domín, ředitel školy

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 16. 09. 2015 | 2057 přečtení | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]