Atletická sobota

Mladí atleti závodili celý den

V sobotu 15.3. si naši mladí atleti dosyta zazávodili, někteří dopoledne i odpoledne.
Dopoledne se 11 našich dětí zúčastnilo posledních letošních závodů v hale TJ Slavoj Český Brod.
Celkem jsme získali 8 x první, 10 x druhé a 5 x 3. místo. Z toho 5 x zvítězila ve výborných výkonech Denisa Rezková, jednou D.Miliněvský, K. Juričová a M. Kadeřávek.

K. Juričová se spolu s P. Šárkou , M. Jirkovským, T. Domínem a D.Miliněvkým zúčastnila i odpoledne tradičního závodu okolo Pivovarského rybníka - Českobrodská pečeť
Celkem se tohoto závodu zúčastnilo 16 dětí reprezentujících naší školu. Z toho byli 3 mladší sourozenci našich žáků / Bára Svatošová, Daniel Šmejkal a Andrea Burianová/ a tito nejmladší se všichni umístili na stupních vítězů. Deset ze zbývajících 13 žáků se v silné konkurenci umístilo do 6. místa, z toho Dmytro Miliněvský zvítězil a Katka Juričová obsadila 3. místo.

Děkuji všem rodičům, kteří naše závodníky do Českého Brodu přivezli.

Jaroslav Urban - vedoucí atletického kroužku ZŠ Kounice

Foto a výsledky na WWW.TRIATHLONCB.IC.CZ a zde

Naše další závody :
30.3. KP v přespolním běhu - Čáslav
19.4. Běh Lipovou alejí - Nymburk
26.4. Běh Osvobození - Semice
4.5. KP družstev st.ž. - Stará Boleslav
6.5. Běh Osvobození - Praha - Vinoř

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 18. 03. 2008 | 2774 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]