47. ročník Poháru rozhlasu v atletice žactva

Dvě třetí místa našich družstev a vynikající Matěj Veselý!

Na OF 47. ročníku Poháru rozhlasu v atletice žactva ve dnech 11. - 12.5. 2015 se nám v Nymburce nadmíru dařilo.
V konkurenci 13 škol bývalého okresu Nymburk jsme se neztratili!
Starší chlapci a mladší děvčata obsadili 3. místo, starší děvčata 5. místo a mladší kluci místo osmé.

V jednotlivých disciplínách /cca 35 závodníků/ vynikl Matěj Veselý vítězstvími ve vrhu koulí a výšce v rekordech školy / výška 1,71 po 25 letech/ a podílem na 3. místě štafety také v rekordu školy.
V kategorii tzv. vesnických škol jsme zvítězili ve 2 kategoriích a 2 x byli druzí!!

Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy.

Jaroslav Urban

Výsledky našich závodníků zde: zde

[ Autor:
Jaroslav Urban | Vydáno dne 12. 05. 2015 | 1841 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]