11 atletů reprezentovalo v Českém Brodě

Rok 2010 - první závody v českobrodském tunelu !

V sobotu 16.1. 2010 se v tunelu českobrodské sportovní haly uskutečnily pravidelné veřejné halové atletické závody.
V konkurenci více než 60 závodníků z Českého Brodu, Nymburka, Kolína, Čelákovic, Jablonce a Prahy se neztratilo ani 11 žáků naší školy.
Naše výprava byla rozdělena na dvě skupiny. První tvořili zkušení kluci z VIII. a IX. třídy, kteří si přijeli vylepšit své osobáky. Druhou 7 dětí z I. stupně, které přijely sbírat zkušenosti.
Všichni závodili v běhu na 60 m hladkých a s překážkami, skoku dalekém a vysokém.

Děkuji všem za dobrou reprezentaci naší školy a Šárce Bielakové a Petru Hamtákovi za bezpečný odvoz ze závodů.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky najdete zde.

Příští halovky 30.1. 2010

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 16. 01. 2010 | 2354 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]