Jídelna, svačiny

Svačinky nejen ze školní zahrádky

Všichni jsme si oblíbili školní svačinky z naší cvičné kuchyňky.

Jednou z oblíbených akcí tohoto školního roku se bezesporu staly školní svačiny, které si připravily samy děti. Vždy jeden den v týdnu nás čekaly dobroty z naší cvičné kuchyňky. Na první z nich , výborné chleby s pomazánkami, se během začátku velké přestávky utvořila několikametrová fronta. Připravily je pro nás děti z 2. stupně v rámci volitelného předmětu Domácnost. Na všechny se dostalo a opravdu jsme si pochutnali. Ukázalo se, že to byl výborný nápad. Další pochoutkou, kterou tyto děti připravily, byla moc dobrá pizza.
Mezitím vyrostly na školním pozemku ředkvičky, kedlubny a řeřicha a děti z 1. stupně také připravily pro ostatní výborné svačinky. I. třída - chleby s řeřichou, II. třída - chleby s ředkvičkami, III. třída - chleby s kedlubnami a IV. třída - chleby s ředkvičkami. Myslím, že si tento nápad okamžitě získal velkou oblibu nás všech.
A čím byl ještě zajímavý? Často velké děti organizují akce pro ty malé, např. dopravní soutěž nebo olympijský den. A je fain, že mohli i ti malí udělat něco pro velké.

svacina2
svacina4
pracovky
pracovky
pracovky


[ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 28. 06. 2008 | 2917 přečtení | Počet komentářů: 969 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server