Jak si představuji svůj budoucí život

Splní se?

Jak si představuji svůj budoucí život- téma krátké úvahy v 8. třídě

NĚKTERÉ ZAJÍMAVÉ MYŠLENKY

• O svém životě si myslím, že je celkem zajímavý, ale to pravé dobrodružství mě teprve čeká.

• Můj budoucí život si představuji plánovaně : Tak za 6 let bych uvažovala o rodině, jinak do tý doby bych si užívala život. Až by mě to přestalo bavit, tak bych si hledala někoho do vztahu.

• Nemůžu se rozhodnout, co bych vlastně chtěla dělat. Uvažuji o servírce nebo učitelce češtiny a dějepisu. I když nejsem v dějepise nejlepší, hrozně mě to baví.

• Taky bych chtěla investovat do nadací. Je opravdu hrozné, když někdo nevidí, neslyší nebo je opuštěný. Život je někdy opravdu moc krutý, ale hlavně se nesmím vzdát!

• Chtěl bych jít na vejšku/ právo nebo ekonomii/, pak mít s kámošema byt v Kounicích, mít auto, bazén a psa!

• Půjdu na vysokou a vyučím se právníkem. Odstěhuju se do Ameriky, tam budu 5 let pracovat a pak odkoupím firmu WINDOWS, protože zkrachuje, a přejmenuju ji na TOLMOWS. Pak se se svými penězi vrátím do ČECH!

• Svůj život chci žít rapem. HE HE HE HE HE!!!! Takhle se chci smát všem, co mě nemaj rádi a záviděj mi!

• [ Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 14 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Marie Domínová | Vydáno dne 06. 02. 2008 | 3134 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]