Stavba haly - Kounické listy

Autor: Jindřich Domín <jdomin@volny.cz>, Téma: Aktuality, Zdroj: Městys Kounice, Vydáno dne: 27. 03. 2015

Informace z první ruky

Bezpečností opatření u ZŠ
Pondělí, 23. březen 2015

Vážení spoluobčané,
slib se stal skutečností a naše obec obdržela dotaci na výstavbu Sportovní haly z Regionálního operačního programu Střední Čechy - Evropského regionální rozvoje ve výši 18.802.479,08 Kč. Stavba bude stát celkem 25.842.526,60 Kč. Rozdíl ve výši 7.040.047,52 bude uhrazen z obecního rozpočtu. Budeme také protahovat asfaltový povrch na běžecké dráze u školy a opravovat mostek přes potok, v důsledku toho nebude možné projít z Vinice kolem "umělky" ani ke škole, ani do obce. Z Ohraženého také nebude přístup přes mostek ke škole, bude nutné abyste využívali mostek u bytovek. Po dobu stavby také není možný vjezd automobilů do areálu školy.
Proto vás prosíme, abyste respektovali všechny zákazy , dbali na bezpečnost vaši i vašich dětí vzhledem k tomu, že u školy budou probíhat dvě stavby najednou.

Mockrát děkuji za pochopení. Miroslava Sochorová, starostka