Obecní knihovna Kounice

Autor: Melanie Moravcová <melaniemoravcova@seznam.cz>, Téma: Knihovna, Vydáno dne: 17. 12. 2012

19.12. se otvírá v nových prostorách!

Ve středu 19. prosince 2012 se v 16.30 otevřou poprvé nové prostory Obecní knihovny Kounice. Na návštěvníky čeká krátký program a malé vánoční občerstvení.

Knihovna se přestěhovala do nového hasičského domu na návsi. Najdete ji v přízemí po levé straně. Výpůjční doba zůstává každou středu od 17.00 do 19.00. Registrační poplatek činí 30 Kč pro dospělé, důchodci a děti platí 10 Kč.

Náš knihovní fond čítá cca 2500 knížek pro dospělé i děti. Stále jej doplňujeme o knižní novinky a nejnovější bestsellery. Knihy jsou řazeny podle žánrů (detektivky, romány pro ženy, životopisy…) a podle abecedního seznamu autorů.

Navštívit můžete také nové internetové stránky knihovny, které se budou postupně doplňovat.

Těšíme se na všechny čtenáře a návštěvníky knihovny! Vaše knihovnice