KP družstev

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 18. 09. 2011

Celoroční soutěž v Houštce

V průběhu roku 2011 od dubna do září proběhlo celkem 6 kol krajského přeboru B družstev v atletice mužů a žen. V barvách atletického oddílu Slavoj Český Brod nastoupilo celkem 14 současných a 12 bývalých žáků a příznivců naší školy. Tvořili jsme asi 2 třetiny brodského týmu. /Jako atletický kroužek nemůžeme v této oficiální atletické soutěži fungovat/.
Závody se uskutečnily o nedělích na krásném atletickém stadionu E. Zátopka v Houštce - Staré Boleslavi. Našimi soupeři byla družstva Čelákovic, Neratovic a Roztok. Muži i ženy obsadili shodně druhá místa v celkovém pořadí.

Ze současných žáků měli plných 6 účastí M. Polanecká a N. Lisá, 5 x závodila N. Gajdaszová, 4 x M. Brokeš, 3 x K. Kunešová, H. Kadeřávková, A. Kadeřávková, 2 x A. Pančyšyn a I. Pavelková a 1 x K. Koudela, D. Šimon, T. Dvořáková, T. Poslušná a L. Bielaková.
Z bývalých žáků měly šest účastí N. Burianová a T. Táborská, 5 x závodili P. Hamták a H. Urbanová, 4 x J. Slavík, 3 x autor těchto řádků a H. Jedelská, 2 x S. Koubková a L. Slavíková, jednou pak L. Barták, M. Slavík a J. Urban ml..

Všem děkuji za reprezentaci naší školy a zejména pak T. Táborské, H. Urbanové a P. Hamtákovi za bezpečnou dopravu na tyto závody.

V dubnu 2012 pokračujeme !

Ve středu 28.9. odpoledne proběhne v Českém Brodě tradiční Svatováclavský běh. Zvu všechny atlety na pěkné závody !

Jaroslav Urban