Velká výprava v Kouřimi

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 03. 04. 2011

Oranžová síla !

Jarní sezónu jsme již po několikáté zahájili v Kouřimi na 45. ročníku Běhu Lipanskou stezkou za krásného jarního počasí.
Na srazu v Kounicích se sešlo všech 23 nominovaných běžců / z toho 4 předškoláci/, N. Gajdaszová dokonce s horečkou /dělala zapisovatelku/ a sjelo se dokonce o jedno auto více, než bylo potřeba.

V silné konkurenci se naši závodníci rozhodně neztratili a obsadili 13 x místo na stupních vítězů. Rodiče, kteří děti na závody přivezli, mohutně povzbuzovali a vytvořili výbornou atmosféru svým heslem "ORANŽOVÁ SÍLA !/podle našich triček/

Všem závodníkům děkuji za vzornou reprezentaci školy a rodičům za jejich bezpečný odvoz, povzbuzování a pomoc při závodech.

Jaroslav Urban

Výsledky našich závodníků najdete zde

Fotografie:zde