V Sokolovně se závodilo ve šplhu !

Autor: Jaroslav Urban <urbanovi.p@quick.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 20. 02. 2011

129 žáků se pokoušelo o rekordy

V únorovém týdnu po jarních prázdninách /14. - 17.2./ proběhl v rámci hodin tělesné výchovy již 4. ročník přeboru školy ve šplhu na 4,5 m dlouhé kovové tyči.

Výkony byly ovlivněny absencí několika žáků, kteří byli vzhledem ke svým předchozím výkonům favority, ale nedorazili do školy /nemoc, hory/!
Přesto byly výkony na dobré úrovni, ze 129 šplhajících si 35 dětí zlepšilo své osobní rekordy. Kromě absolutních vítězů je třeba ocenit výkony L. Cook a T. Šimonové ze 3. třídy, F. Koláře ze 4. a M. Polanecké z 5. třídy.
Výborně šplhali druháci a třeťáci ocenit je třeba i šest prvňáků, kteří vyšplhali až nahoru a i další, kteří při druhém šplhání v životě vylezli ke 3 metrům.

Nejlepší byli oceněni diplomy a drobnými dárky od SRPŠ v pátek 18. února !

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky najdete zde