15 krasavic

Autor: Dagmar Sedláková <sedlakova.dasa@seznam.cz>, Téma: Zábava, Vydáno dne: 30. 04. 2009

Kdo přiletěl k nám do školy?

Celkem 15 čarodějnických krasavic se včera usadilo na chodbách naší školy, aby po celý dnešní den sledovaly, co se u nás děje. Jedna byla hezčí než druhá, nechyběly jim dlouhé nosy, bradavice, pavouci ani létající košťata. Přestože je dnešní Filipojakubská noc opředena spoustou strašidelných pověr, děti se čarodějnic nebály a s radostí si i zasoutěžily. Za úkol měly spočítat, kolik je na chodbách čarodějnic. Správné odpovědi byly odměněny malou sladkostí.
A odkud že se čarodějnice opravdu vzaly? Vyrobily je děti ze čtvrté třídy v hodině pracovních činností. Některé i s pomocí rodičů, ale většinu úplně samy. A můžu říci, že se opravdu vyřádily a moc je to bavilo. Fotky z výroby čarodějnic a z chodeb školy najdete zde.
foto: D. Sedláková