Zdravá výživa v V. třídě

Autor: Marie Koubková <marie.koubkova@email.cz>, Téma: Vzdělávání, Zdroj: práce žáků, Vydáno dne: 14. 04. 2008

V hodině přírodovědy si děti V. třídy zkusily připravit zdravé jídlo a pak o tom napsaly krátké povídání.

O přírodovědě jsme se učili o trávicí soustavě a říkali jsme si, co je zdravé pro naše tělo. Tak jsme si chtěli vyzkoušet připravit zdravé jídlo. My jsme připravovali těstovinový salát. Všechna zdravá jídla byla dobrá. ( Kristýna Gálová, Marie Poslanecká, Petra Ševčíková a Kamila Tolmanová)

zdravá výživa 3

zdravá výživa 4

Dne 8.4. jsme o třetí vyučovací hodině v kuchyňce připravovali zdravá jídla. Pátou vyučovací hodinu jsme jídla snědli.. Naše skupina připravovala ovocný salát s jogurtem. Dnešní den se nám líbil, protože to bylo velmi zajímavé. ( Johana Jehličková, Kristýna Kliková, Tereza Švarcová)